Триденний тренінг у Буковелі.

18-20 вересня, за підтримки ІСАР "Єднання" в с.Поляниця (недалеко від курорту Буковель, Карпати).В рамках Проекту «Підвищення організаційної спроможності та адвокаційного потенціалу ініціативної групи організацій, які опікуються хворими на орфанні захворювання» було проведено три тренінги, спрямовані на підвищення організаційного потенціалу. Організатором заходу виступив благодійний фонд "ДИХАЙ ВІЛЬНО!"
Теми тренінгів:
1. Розвиток потенціалу індивідуального представництва представників цільових груп.
2. Розвиток адвокаційної спроможності та взаємодія з владою, залучення стейкхолдерів. Розробка стратегічного плану для ініціативної групи
3. Місцевий фандрейзинг. Розробка індивідуальних планів фандрейзингу для кожної з організацій-учасників проекту.

Важливість даного заходу важко переоцінити, так як у сьогоднішніх важких політично-економічних умовах, насамперед страждають незахищені верстви насення, хворі, чиє життя залежить від щоденного прийому високовартісних ліків.

У тренінгу взяли участь члени таких організацій, які напряму займаються проблемами хворих на муковісцидоз:
БО "ВІТРИЛА НАДІЇ", БФ "ЩАСЛИВА ДИТИНА", ВГО "Всеукраїнська асоціація допомоги хворим на муковісцидоз", БФ"ДЗВІН", БФ "ДИХАЙ ВІЛЬНО!",всього 30 учасників.

На заході виступили чудові, творчі та досвідчені тренери: Марія Адамчук (БФ «СТОПРАК»), Юрій Лазаревич (РОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВС»), також на скайп-зв'язку був присутній правозахисник Євген Новіцький.

За результатами тренінгу вже сьогодні можна заявити, що зріс рівень організаційної спроможності учасників проекту з питань індивідуального представництва, адвокації, співпраці з владою, фандрейзингу.
Організації оцінили свої сильні та слабкі сторони в питаннях:
Індивідуального представництва клієнтів, колективного представництва клієнтів (адвокації), налагодження взаємодії з владою, залучення стейкхолдерів, фандрейзингу.
Організації дійшли спільного єдиного бачення подальшої співпраці, визначили спільні цілі та розробили план дій.

Також можна сміливо заявити, що дане дійство несло великий позитивний психологічний заряд, адже учасники-переважно активні батьки хворих дітей, неформальне спілкування поза навчальним часом, спільне дозвілля-це важлива складова тім-білдінгу.